VRF VRV SistemlerV.R.F - V.R.V. Klima Sistemleri

VRF – VRV KLİMA TAVSİYELERİ

VRF - VRV KLİMA TAVSİYELERİ

BEO VRF KLİMA SİSTEMLERİ 

 

VRF Klima Almadan Önce ;  VRF Tavsiye ve Önerileri

Hali hazırda konusunda Global ortamda markalaşmış bir çok firmanın Türkiye genelinde Satış , Satış sonrası Hizmetler ve Danışmanlığını yapmakta olan firmamız BEO VRF SİSTEMLER  ; VRF- VRV Sistemler ile sektörümüzün tanışmasından bu yana bir çok projede , mühendislik, taahhüt , montaj uygulamaları yapan firmamız VRF sistemler hakkında bazı tavsiyelerde bulunmak istedik .

BEO  VRF klima tavsiyelerini okumalısınız. Çünkü merkezi iklimlendirme sistemleri hakkında bir ön bilgi edinmeden araştırma yapıp karar vermek zordur.

Merkezi iklimlendirme sistemi mi kurdurmalısınız  , yoksa klasik tip bir klima mı almalısınız? Size ne avantajlar sağlar? İhtiyacını duyduğunuz ürün müdür? Unutmayın ki ihtiyacınızı giderecek, sağlam, kaliteli ve tasarruflu bir ürün alırsanız uzun yıllar kullanabileceğiniz gibi bütçenizi ve doğayı da korumuş olursunuz.

Nedir?

VRF Klima sistemi kısaca, tek bir merkeze bağlı olarak soğutma veya ısıtma yapabilen birbirinden bağımsız, çok sayıda ünitenin olduğu bir merkezi iklimlendirme uygulamasıdır. Her bir iç ünite ayrı ayrı programlanabilir. Bu özellik sayesinde her kullanıcı istediği oda sıcaklığını bağımsız olarak ayarlayabilir. Bu sayede yüksek oranda tasarruf etmek mümkündür.

Nerelerde Kullanılabilir?

Eğer işletmenizin, villanızın yada apartmanınızın dış cephesinin bozulmasını yada estetik olarak sıkıntı yaşamak istemiyorsanız veya binanız cam giydirme ise bu sistemi kullanmalısınız. Ayrıca tarihi yapıların korunması ve orijinal dokuda bozulma yaşanmasının önüne geçmek için kullanabileceğiniz en ideal çözüm yine  VRF Klima'dır.

Avantajları Nelerdir?

Sistemi hangi amaçla kullanırsanız kullanın (ister ısıtma, ister soğutma) size mali açıdan, teknik açıdan, çevre açısından ve konfor bakımından çok sayıda rahatlık sunar. Ekonomik sıkıntılar yaşamak istemiyor, kullanıcı dostu konforlu bir sistem arıyor ve doğayı korumak istiyorsanız sizi Ofislerimize bekliyoruz.

Almak İstiyorsanız...

Eğer sizde bir merkezi iklimlendirme sistemi kurdurmak istiyorsanız BEO VRF klima tavsiyelerini göz önünde bulundurun:

  • • Dış ünitenin kurulumu için bir dış ortam gereklidir.
  • • Dış ünitenin sağlıklı çalışabilmesi için sürekli hava sirkülasyonunun sağlanıyor olması gerekir.
  • • Montajın yapılacağı dış ortama 220 voltluk bir elektrik şebekesinin çekilebilir olması önemlidir.
  • • Duvar tipi bir iç ünite kurulumu için tavandan en az 10 cm'lik pay bırakılabilir olmalıdır.
  • • Kaset tipi iç ünite kullanacak iseniz alçı pan ile tavan arasında boşluğun minimum 40 cm olması gerekmektedir.

Projelerinizde en doğru , en ekonomik çözümleri 30 yıllık bilgi ve tecrübemiz , konusunda uzman mühendis , teknik personelimizle sunmaktayız. İklimlendirme çözümleri için bize ulaşınız. 

                          "Çözüm Odaklı Projeler  BEO VRF ..."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.