VRF VRV Sistemler

VRF Klima Sistemleri Kampanyalar

VRF Klima Sistemleri Kampanyalar 

 

 

BEO Group / BEO Industrial Cooling ; 30 Yıllık Bilgi ve Tecrübemizle Sektörde Hep İlkleri Başarmış Olmanın Gururunu Yaşamaktayız. 

VRF - VRV Klima Sistemleri ; VRF - VRV Sistemler Türkiye ' de özellikle Merkezi Klima Uygulamalarının kullanılmasıyla oldukça fazla gündemde olmaktadır. Özellikle orta ölçekli , Büyük ölçekli bina iklimlendirme çözümlerinde bire - bir ( Split Klima ) lara göre bir çok açıdan üstünlükleri bulunması ( Bir dış üniteden çoklu iç ünite beslenmesi , Enerji verimliliği , Montaj Kolaylığı vb gibi) projelerde kullanılması zorunlu hal almaya başlamışdır. Sistemleri incelemeye başladığımızda da karşımıza bir çok marka ve bu markaların değişik versiyonları çıkmaktadır. İklimlendirme Sistemleri Projeleri Uzman Mühendislik gerektiren bir alan olduğunu göz ardı etmemek gerekliliğini unutmamak lazımdır. Doğru proje için ; titizlikle hazırlanmış kapasite tayini , kapasiteye mahale uygun cihazların seçimi , dekorasyona uygun uygulama , cihaz verimliliğini arttıracak montaj gibi bir çok faktörler bulunmaktadır. Cihazların kalitesi her ne kadar önemliysede uygulama , seçim de en az o kadar önemlidir.

Firmamız VRF - VRV  Klima Sistemleri uygulamalarında konusunda Marka bilinirliği yüksek , kaliteli , Yurt Çapında yaygın servis ağıyla hizmet veren Şirketlerle yapmış olduğu Çözüm ortaklığıyla faaliyet göstermiş olduğumuz alanlarda olduğu gibi VRF - VRV Klima Sistemlerinde de " En İyisini Sunmak " ilkesiyle hareket etmektedir.

Dönemsel olarak yapmış olduğumuz " KAMPANYA " lar ile ; Proje ye en uygun , kaliteli çözümleri " ANAHTAR TESLİMİ " olarak sunmaktayız.

 

 

VRF- VRV Klima Sistemleri Proje Uygulama Merkezi
VRV - VRF Klima Sistemleri Konusunda ; Projelendirme , Sistem Satış , Sistem Uygulama - Montaj , Satış Sonrası Hizmetler ve Proje Yönetimi Konusunda

" HER ZAMAN HİZMETİNİZDEYİZ "

Proje Destek Hattımız :

Tel : 0224 249 16 06 - 0530 399 91 92

e mail : proje@beoturkey.com

 

 

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.