Spiral Kenetli Hava Kanalları

Spiral Kenetli Hava Kanalları

SPİRAL KENETLİ HAVALANDIRMA KANALLARI

SPİRAL KENETLİ HAVALANDIRMA KANALLARI

Beo Group ;Beo Havalandırma Sistemleri uygulama projeleri konusunda tam çözüm ortaklığıyla hareket ederek

” ÇÖZÜM SUNMAKTADIR” gelişen teknolojinin tüm imkanlarıyla ” SIFIR HATA “ felsefesi ile proje ve taahhütlerimizde hareket etmekteyiz 

SPİRAL KENETLİ HAVALANDIRMA KANALLARI ÖZELLİKLER 

Estetik tasarımı ve çağdaş görünümü ile dekorasyon uygulamalarına ve modern tasarımlara uyum sağlar. Uygulama ve kullanma aşamasında sağladığı ekonomik yararlar açısından, spiral kenetli havalandırma kanalları, havalandırma ve iklimlendirme sektörünün ulaştığı en yeni ve en son teknolojidir.Spiral kenetli hava kanalları, nakliye avantajları, pratik ve ekonomik askı sistemleri ve fitingsler ile daha hızlı ve sağlıklı montaj olanakları sağlar.

Kenet kesitinde oluşan, malzemenin dört katı kalınlığındaki kordon, spiral kenetli dairesel kanala oldukça iyi bir rijitlik sağlar. 3000 Pa negatif veya pozitif basınca dayanabilir. Sistem yüksek sınıf sızdırmazlığa sahiptir. Klasik hava kanallarındaki kaçakların neden olduğu büyük orandaki enerji kayıpları; spiral kenetli kanallarda elde edilen sızdırmazlık nedeniyle; yüksek hız ve basınçlarda bile asgari ölçülere, yok denecek seviyelere indirilmiştir.

Proje , Uygulama , Taahhüt Konularında Uygun Fiyat Avantajlarımızla Her An Yanınızdayız.

Bize Ulaşınız 0224 249 16 06 – 0530 399 91 92 proje@beoturkey.com

 


 

beo_air_logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.