Soğuk Oda Aksesuarları

Soğuk Oda Hijyen Pvc Perde

Soğuk Hava Depoları Hijyen PVC Perde Uygulamaları 

Sıcak-Soğuk hava kayıplarını azaltır. Enerji tasarrufu ile ekonomik verimi artırır. İşletmeyi kuştan,sinekten,böcekten ve tüm uçan haşereden korur. Havayı kirleten koku, gaz, toz vb. hareketlerini azaltır. İşletmede hijyen sağlar. Kurması kolaydır. Kaynak bölmelerinde göze zararlı kaynak ışığını keser. Daha güvenli bir iş ortamı için ışık geçirgendir. Makine
gürültüsünü keser. Minumum bakım gerektirir.

Kullanım Alanları 

* Fabrika içi veya dışı ana kapılarda,

* Personel giriş ve çıkış kapılarında,

* Yükleme kapılarında,
* Mutfak Kapılarında,
* Boyahane kapılarında,
* Kaynak ve buhar bölmelerinde,
* Üretim bölmelerinde
* Soğuk hava deposunda ve şoklama oda girişlerinde ve Konveyör Band Sistemleri üzerinde Türk Gıda Kodeksine uygundur.
 
PVC Şerit Kapı Sistemleri Türk Gıda Kodeksi ve ilgili yönetmenliklere tam uygunluk taşır.
Gıdaların üretimi, tüketimi ve denetimi hakkındaki 560 sayılı KHK ve ilgili mevzuat gereği yeniden yapılanan gıda işyerleri için ideal çözümler sunar. Özellikle gıda sektörü işletmelerinde sağlıklı ve temiz bir ortam için PVC Kapı Sistemleri önerilmektedir.
BEO PVC Perdeleme Sistemleri
Beo Grup OEM İmalat ve Distribütörlüğünü yapmış olduğumuz cihaz ve ekipmanlarda global ortamda marka olmuş firmalarla yapmış olduğumuz çözüm ortaklığı neticesinde " En doğru seçim , En iyi performans, En iyi fiyat " politikası ile hizmet vermekteyiz. Direk İthalat ve / veya direk üreticiden aracısız olarak sizlere hizmet vermemiz sebebiyle fiyat politikamız rekabetçi olmaktadır. On line olarak satışlarını gerçekleştirebileceğimiz ürünlerde güncel fiyat sistemine geçerek her zaman " En Hesaplı Çözümler " sunmayı hedeflemekteyiz. Bu yüzden bir çok TL bazlı ürünümüzde fiyat yayımlayamıyoruz. Müşteri Temsilcileriniz 7/24 esasına uygun olarak size HER AN HİZMET vermek için telefon veya internet ortamında hazır beklemektedirler. BEO ERP programımız sayesinde hatasız kapasite hesaplamaları yapılabilmektedir. Ücretsiz ONLINE kapasite hesabı içinde bize ulaşabilirisiniz 0850 532 37 47 - 0224 249 16 06 - 0530 399 91 92 - proje@beoturkey.com Uzaktan İzleme Merkezimiz 7 / 24 hizmet vermektedir .  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.