MİDEA VRF SİSTEMLERÜrünlerMidea Vrf Sistemler Dış Üniteler

Midea Full-DC-Inverter-Mini-VRF

Midea Full-DC-Inverter-Mini-VRF

Midea Full DC Inverter Mini VRF Yüksek verimlilik ve düşük enerji sarfiyatı, dış ünitede bulunan DC Inverter kompresör ve DC fan motoru ile sağlanmaktadır. Inverter sistemler enerji tasarrufunu, sürekli operasyon olarak aynı kapasitede daha düşük enerji sarfiyatı olarak sunar.


Sistem Özellikleri 

Yüksek verimli DC Inverter Kompresör

Yüksek verimlilik ve düşük enerji sarfiyatı, dış ünitede bulunan DC Inverter kompresör ve DC fan motoru ile sağlanmaktadır. Inverter sistemler enerji tasarrufunu, sürekli operasyon olarak aynı kapasitede daha düşük enerji sarfiyatı olarak sunar. Bu avantajlar, oda sıcaklıklarının korunması yanında, enerji tüketiminin düşürülmesi ile çevreyi de korumamızı sağlar.

Düşük Ses Seviyeli DC Fan Motor

Panasonic DC Fan Motor
• Geniş fan hızı ayarlama
• Düşük ses seviyesi
• Düşük yük tüketimi

Yüksek Performans Isı Eşanjörü

Özel Hidrofilik Mavi Kanatlı Serpantin
Özel hidrofilik mavi kanatlı serpantin ile batarya dayanıklılığı geliştirir. Bu özel kaplama, havaya, suya ve diğer korosif materyallere kar şı koruma sunar. Mavi Kanatlı Serpantin, korozyona karşı üç kat fazla dayanıklılığa sahiptir. Bu özel kaplama, yıllar boyu sürecek güvenilir konforu garanti eder

Geliştirilmiş Ses Düşürücü Dizayn

Optimum dizayn edilmiş fan yapısı ve ses azaltıcı olarak dizayn edilmiş hava atış grilleri ile debi artırılmış ve ses düzeyi düşürülmüştür.

 

 

Uygulama Esnekliği-Geniş İç Ünite Çeşitliliği

Midea Mini VRF Sistemler, akıllı kontrol sistemleri sayesinde s ize maksimum esneklikte bağımsız zon kontrol imanı verir. Mini VRF’nin avantajı, bir dış ünite ile 7 iç ünit eyi destekleyebilmesidir. Daha az dış ünite ile, bahçenizde daha fazla kullanılabilir alan imkanı sunar.

• 12 kW kapasiteli dış üniteye maksimum 6 adet iç ünite bağlanabilir.
• 14 kW kapasiteli dış üniteye maksimum 6 adet iç ünite bağlanabilir.
• 16 kW kapasiteli dış üniteye maksimum 7 adet iç ünite bağlanabilir.

[safir_descriptionbox header="V.R.F. Sistemler " content="VRF Sistem Projelendirme, Uygulama, Satış ve Satış Sonrası Hizmetleriniz de 30 yıllık Tecrübe ve Birikimimizle Yanınızdayız" icon="kurumsal" bg="buildings"]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.