Soğuk Oda Aksesuarları

Beo LED Sistemleri

BEO L.E.D. Sistemleri  

' 50. 000 Saati aşan ÖMÜRLERİ ile BEO LED Uygulamaları ' 

Günümüzde yaygın olarak kullanılan ışık kaynaklarının büyük çoğunluğunda ampul ömrü 1000-5000 saat arasındadır. Endüstriyel aydınlatmada kullanılan ampullerde bu rakam 6.000-12.000 saattir.
 
Bu sürenin sonunda ampul değişimi gerektiği gibi, floresan ve gaz deşarjlı ampullerde ateşleyici balast devresinin de bozulabileceği unutulmamalıdır.
LED’lerde, iyi bir ısıl tasarım yapılır ve sabit akım sürücü devreleri kullanılırsa, ömür 50.000 saatin üzerinde olacaktır.
" Sağlam, güvenilirlik ve enerji değerlendirmesinde en cimri seçildi."
"Arıza, değişim ve bakımda sorunsuz olduğundan tercih edilirliliğini artırdı."
BEO LED Sistemleri
Beo Grup OEM İmalat ve Distribütörlüğünü yapmış olduğumuz cihaz ve ekipmanlarda global ortamda marka olmuş firmalarla yapmış olduğumuz çözüm ortaklığı neticesinde " En doğru seçim , En iyi performans, En iyi fiyat " politikası ile hizmet vermekteyiz. Direk İthalat ve / veya direk üreticiden aracısız olarak sizlere hizmet vermemiz sebebiyle fiyat politikamız rekabetçi olmaktadır. On line olarak satışlarını gerçekleştirebileceğimiz ürünlerde güncel fiyat sistemine geçerek her zaman " En Hesaplı Çözümler " sunmayı hedeflemekteyiz. Bu yüzden bir çok TL bazlı ürünümüzde fiyat yayımlayamıyoruz. Müşteri Temsilcileriniz 7/24 esasına uygun olarak size HER AN HİZMET vermek için telefon veya internet ortamında hazır beklemektedirler. BEO ERP programımız sayesinde hatasız kapasite hesaplamaları yapılabilmektedir. Ücretsiz ONLINE kapasite hesabı içinde bize ulaşabilirsiniz
0850 532 37 47 - 0224 249 16 06 - 0530 399 91 92 -
proje@beoturkey.com Uzaktan İzleme Merkezimiz 7 / 24 hizmet vermektedir .  
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.