Elektrik Tesisat ve Kontrol Sistemleri TaahhütVRF VRV SistemlerElektrik Kontrol Sistemleri

İklimlendirme ve Havalandırma Kontrol Ekipmanları Uygulamaları

İklimlendirme  Havalandırma Kontrol Sistemleri 

İklimlendirme Sistemleri

İklimlendirme Sistem Kontrol Ekipmanları Detaylar 

Hava sıcaklığı , nem ve saflık optimal koşulların sağlanması ve aynı zamanda güç tüketimi ve çevreye olan etkisini en aza indirmek için yüksek birim verimlilik sağlarken Beo  ticari uygulamalar' da iklim kontrolü için komple bir çözüm sunuyor .

 Ticari binaların en büyük problemlerinden birisi İklimlendirme den kaynaklanan kontrolsüz enerji tüketimidir.

İklim kontrolü için  Ticari binalarda zonlara ayırmak her bir zona ait konfor şartlarını ayrı ayrı yönetmek , tüketimin zonlara göre adil fiyatlandırmasını sağlamak gibi çeşitlendirilebilecek bir çok argüman kontrolünüde beraberinde getirmektedir.

Bu bağlamda binaların komple İklimledirme kontrolunü paket halinde ve isteklere özel esnek çözümler şeklinde sunmaktayız .

 

Klima, belirli sıcaklık, bağıl nem ve kapalı hava saflık koşullarını sağlayan ve koruyan süreci temsil eder. Açık koşullar üzerinde ve üstünde, bu süreç sağlayan, dört değişkenli (hava sıcaklığı, nem, hareket ve kalite), belli bir çevrenin yolcular için higroskopik konfor kumanda üzerinden. Hidrolik sistemleri ve hava-hava sistemleri: Ticari binalarda, bu tür konfor sağlamak için iki çözüm vardır. Hidronik sistemlerde, su bir ısı değişim sıvısı olarak kullanılır. konfor sağlamak için sıcak ya da soğuk su üreten birimler soğutucular denir. Soğutucu ünitelerinin yanı sıra, hava kalitesini yönetmek ısı ve bireysel ortamlar soğuk hidronik terminalleri (fancoil) ve klima santralleri vardır. Öte yandan, hava-hava sistemlerinde ısı transferi için kullanılan sıvı havadır. Bu tip sistemlerde kullanılan birimler klima santralleri ve çatı üstleri vardır. Onlar soğutucu devresi ve klima santrali bölümü içeren tek bir birim gelir çünkü ikincisi de paketlenmiş birimleri denir.

Projelendirme keşif , uygulama , satış destek için lütfen bize ulaşınız  


beo-tronıkcarel_Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.