Hisense VRF Sistemleri

Hisense Hi-Flexi G Serisi

Hisense Hi-Flexi G Serisi

 

Hi-Flexi G Serisi


Hisense Hi-Flexi G serisi merkezi iklimlendirme sisteminde; tüm kompresörler DC değişken hızlı kompresör ve tüm fan motorları  DC motor kullanırlar. Lider Full-DC inverter kontrol teknolojisi ve çeşitli akıllı enerji tasarrufu teknolojisi, G serisinin ideal enerji tasarrufunu gerçekleştirir.*


Teknik Özellikler & Opsiyonlar 

  • Yüksek Verimli, Yüksek Basınç Hazneli Scroll Kompresör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • DC Inverter-Sürücü Teknolojisi

  • İki kademeli Süper-Soğutma Çevrimi

Birinci kademe süper-soğutma sağlamak için, dış ünite Isı Değiştirgecinde bir alt soğutma bölümü tasarlanmıştır. İkinci kademe süper soğutmaya ulaşmak için ise yüksek verimli bir geri soğutucu kullanılır. Toplam süper soğutma derecesi 27C ye kadardır.

  • Dış Üniteler arası Yağ-dengesi Kontrol Teknolojisi

İç yağ ayırma fonksiyonlu kompresörünün, verimli ve harici yağ ayracının, akümülatör ve akıllı yağ seviye kontrol teknolojisinin yapay uygulaması, yağ seviyesini izin verilen sınırlar içinde ayarlar. Böylece dış üniteler arasındaki yağ dengesinin güvence ve sistem güvenirliği ve kararlılığını, garanti altına alır.

  • Geniş Çalışma Aralığı

  • Daha Esnek Soğutucu Akışkan Borulaması

  • Hızlı Soğutma ve Isıtma

DC Inverter Kompresörün çabuk başlatma teknolojisi sayesinde, Ünite çok kısa bir sürede 100% ısıtma çıkış kapasitesine ulaşabilir ve iklimlendirme için gerekli talebi hızlıca karşılayabilir.

  • Ekstra-yüksek Harici Statik Basınç

*Hisense, önceden bildirmeksizin ürünlerin özelliklerini ve spesifikasyonlarını değiştirme hakkına sahiptir.


[safir_descriptionbox header="HİSENSE VRF SİSTEM KLİMALAR " content="Üstün teknoloji VRF Merkezi Sistem Klimalar ; Projelendirme Satış , Uygulama Hizmetlerimizle Uygun Fiyat Politikası ve 30 yıllık Sektör Bilgi tecrübemizle " Çözüm Ortağınız " BEO GROUP " icon="urun" bg="sky"]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.