Et Entegre Cihaz ve EkipmanlarıEt Kemik Testereleri

Et Kemik Testereleri

 

SH-300Et Kemik Testereleri

Tecrübe ve üstün teknoloji, BEO  testerelerinin en iyi sonucu vermesindeki en önemli etkenlerdir. Yılların birikimi ve müşterilerimizle daimi bir diyalog içerisinde oluşumuz, gelişmiş teknolojinin doğru kullanımı ve uygulanması, büyük bir başarı elde etmemizin en büyük nedenleridir. Dünya çapında bilinirlik ve güvenin eseri olan ürünlerimizin tamamı CE STANDARTLARINDA üretilmektedir. Amaç her zaman en iyiyi sunmaktır.
 
BEO in özel yapım testereleri, Kasaplar, Et Kesimhaneleri, Kırmızı Et Üreticileri,Zincir Mağazalar ve Büyük mutfaklar için özel olarak tasarlanmıştır. 2 farklı model seçeneği ile BEO , her seçeneğe ve uygulamaya çözümler sunmaktadır.
 
Tüm BEO testereleri, tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve gelişmiş teknolojisiyle, rasyonel ve hijyenik gıda işlemeleri gerçekleştirmektedir. Kırmızı Et,Beyaz Et veya Balık ürünlerini,Donuk veya Taze durumda iken,mükemmel bir şekilde kesmektedir. Tüm modellerde,gerekli olan emniyet switchleri, güvenli ürün itme aparatı, ayarlanabilir şerit koruma, manyetik şalter ve motor freni mevcuttur.
 
BEO Testereleri, ergonomik ve ileriye dönük tasarımıyla, kolayca ve hijyenik bir şekilde temizlenebilmektedir.
BEO Et Testerelerinin  modellerinin tamamında 1450 RPM  bant hızı,standart olarak sunulmaktadır ki bu benzer ürünlerde tatışmasız liderliğin bir göstergesidir Bu sayede ürünler,mükemmel bir şekilde kesilir.
 
Bıçak Uzunluğu:155x1,6 cm
Kesme  Yüksekliği: 215
Max. Kesme Kalınlığı: 15 cm
Çalışma Tablası Ölçüsü: 37x42 cm
Boyutları: 40*43*84 cm
Motor Gücü: 750 W
Net Ağırlık:: 32 KG
Elektrik Bağlantısı: 230-440V / 50 HZ /3

 beo-tronık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.