Mekanik Tesisat Proje Taahhütleri

Endüstriyel Mutfak Havalandırması

Endüstriyel Mutfak Havalandırması

Endüstriyel Mutfak Havalandırması

Anahtar Teslimi Mekanik Taahhüt Projelerimiz kapsamında ; Endüstriyel Mutfak Havalandırma Sistemleri konusunda İmalat , Projelendirme , Taahhüt , Uygulama hizmetlerini konusunda Uzman Mühendis ve Teknik Ekiplerimizle Sunmaktayız.

Teknik Detaylar

  • Davlumbaz Sistemleri 

Endüstriyel Mutfak Havalandırma Sistemleri Ekipmanlarında yer alan Davlumbaz Sistemleri ; projenin esasına uygun olarak ;  Orta Tip Davlumbazlar , Duvar Tipi Davlumbazlar olarak çeşitli ebatlarda ve tiplerde Beo Group tarafından üretilmektedir. Davlumbazlar , pişirme cihazlarından kaynaklı ısıyı ve kirletici maddeleri toplar. Egzoz gazlarının taşıdığı koku, yağ, partikül gibi kirletici maddeler çeşitli filtre sistemlerinden geçerek kanal sistemi vasıtasıyla atmosfere tahliye edilir.

  • Fan Sistemi ( Tahliye , Taze Hava Fanları )  ve Kanal Uygulamaları  

    Tahliye Fanları : Davlumbazlar tarafından toplanan pişirme cihazlarından kaynaklı ısıyı ve kirletici maddeleri cebri olarak kanallar yoluyla atmosfere tahliye edilmek için proje esasına uygun şekilde üretilmiş sistemlerdir.

  Taze Hava Fanları : Isı geri kazanım esaslı % 100 taze hava girişini sağlayan sistemlerdir. Ortamda çalışan           personelin çalışma konforunu sağlamak amaçlı proje esasına uygun olarak çeşitli kapasite ve tiplerde üretilmektedir

Hava Kanalları : Beo tarafından üretilen hava kanalları proje esasına uygun olarak çeşitli çap ve tiplerde üretilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.