Bizden HaberlerSektörden Haberler

Danfoss’tan Soğutma Çözümleri İçin 2 Yeni Ürün Daha

41916-87035E5E2814BBE334A0AB2DAF1C467ADanfoss’tan Soğutma Çözümleri İçin 2 Yeni Ürün Daha

Dünyanın Isıtma, Soğutma ve Sürücü teknolojileri devi Danfoss, soğutma çözümlerine yönelik geliştirdiği 2 yeni ürününü İzmir Swiss Otel’de gerçekleştirdiği lansmanla tanıttı.

Piyasadaki kompresörlerle uyumlu çalışabilen, kullanıcıya kurulum sihirbazı ile kolaylık sağlayan, Türkçe dil desteğine de sahip Kompresör Grubu Kontrolörü AK-PC 551 ve evaporator kontrolörü ERC211, “Kolaylığın Anahtarı” adı altında müşterilerin beğenisine sunuldu.

Türkçe ara yüze sahip
Bir veya iki dönüş grubu ve ortak bir kondenseri olan orta boyutlu kompresör paketleri için üretilmiş bir Kompresör Grubu Kontrolörü olan Danfoss’un yeni ürünü AK-PC 551’in yapılandırılması için sadece 5 dakika yeterli oluyor. Bir çok enerji tasarrufu işlevi ve optimizasyonu da bir arada sunan AK-PC 551’in yapılandırılması, dahili veya uzaktan bağlantılı yerel bir ekran üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Inverter, dijital scroll, 4 silindirli stream ve 4 silindirli Bitzer CRII kompresörleri gibi çeşitli kompresör kombinasyonlarını da destekleyen AK-PC 551; grup emniyet takibi, kompresör faaliyet kaydı, kondenser kapasite ve gece kontrolü gibi birçok işlevi kullanıcılara sunarken, en büyük özelliği Türkçe ara yüze sahip olmasıyla da tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Uygun maliyetle yüksek işlevsellik
Danfoss’un lansmanda tanıtımı yaptığı bir diğer ürün olan ERC211 ise en geniş sensör türlerini desteklerken aynı zamanda da sınıfının en geniş ekranına sahip bulunuyor. AB tasarım tescili de bulunan ERC211, kontrolörü kanallarla çevrili olmayan, düğmesine basıldığında net sonuç veren, temizliği kolaylaştıran ve kir tutmayı önleyen Flat Front tasarımı ile dikkat çekiyor. ERC211 güç kaynağı voltaj seviyesi ve 2 alarm seviyesi ile kondenser sıcaklığını izleyen kompresör koruması da sunuyor. Uygun maliyetle yüksek işlevsellik ve kolay kullanım ihtiyacı olanlar için ideal bir çözüm sunan ürünü test etmek isteyenlerin www.danfoss.com/erc adresini kullanmaları yeterli olacak.

Danfoss Hakkında: Danfoss, yarının dünyasının daha az kaynak ile daha fazlasını yapmasına olanak sağlayan teknolojiler geliştirmektedir. Altyapı, gıda arzı, enerji verimliliği ve çevre dostu çözümlere karşı giderek artan taleplere cevap vermekteyiz. Ürün ve hizmetlerimiz soğutma, iklimlendirme, ısıtma, motor kontrolü, ve hareketli makinelerde kullanılmaktadır. Aynı zamanda yenilenebilir enerji ve buna ilave olarak şehir ve kentsel toplumlarda bölgesel ısıtma alanlarında faaliyet göstermekteyiz. 1933 yılına dayanan yenilikçi teknolojisi, 100’ün üzerinde ülkede 24.000 çalışanı ve müşterileri ile Danfoss günümüzde sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Şirket hisselerinin çoğunluğu hala kurucu ailenin elindedir


danfoss_logobeo-tronık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.