Bizden Haberlerblog

BEO PANEL Avustralya ‘ da

BEO_Panel_logo

BEO PANEL AVUSTRALYA ' DA 

Uzunca yıllardır Avustralya WEXIA firması ile yapmış olduğumuz ticaret ortaklığa dönüştü.
Türk markası BEO PANEL ismiyle artık  Walk-in Soğuk Hava Depolarımız Avustralya 'da hizmet sunacak.
Her geçen gün Türkiye ve Türk Malı ürünlerimiz Uluslararası arenada hak ettiği yere ulaşmaktadır. Önemli olan yıllarca titizlikle üzerinde durmuş olduğumuz kalite den ödün vermeksizin imalata devam edebilmemiz bu sayede de sürekli tercih edilmeye devam edebilmemiz olmalıdır.
Başlangıç olarak Soğuk Oda Panelleri ile  Avustralya pazarında olmamızın ardından SOĞUK HAVA DEPOLARI Ekipmanları ve Aksesuarlarımız ile de ticaret hacmimizi genişletmek Ülkemize Katma Değer Sağlamak İstemekteyiz.

Kısaca Wexia : Wexia Avustralya ' da Endüstriyel Soğutma Sistemleri Projeleri gerçekleştiren Uluslararası bir çok markanın kendi Ülkesinde distribütörlüğünü yapan geçmişi 1990 lara uzanan bir firmadır.

Hali hazırda bir çok Firmanın Soğutma Taahhüt Projelerini gerçekleştirmiştir. 05.01.2017 tarihi itibari ile Ülkemizden yapacakları İthalat Çözümlerini BEO GROUP firmamızla gerçekleştireceklerdir firmamız ile yapmış oldukları ticari ortaklıkla da özellikle Soğutma Teknolojisi Ürünleri Konusunda Uluslararası Piyasalarda üretim teknolojileri ve know-how sürecine hız vermeyi bu alanda Ülkemizde yatırımlar yapmayı planlamaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.