+90 850 532 37 47

  Sosyal Medyada Biz}

  Tüm Ürünlerde Peşin Fiyatına Bonus ve Maximum Kartlara 9 Ay Taksit İmkanı
  Klima , Soğuk Odalar ,Endüstriyel Soğutma , Soğutma Grupları, Havalandırma Sistemlerinde Anahtar Teslimi Çözümler 30 yıllık tecrübemiz ile Hizmetinizdeyiz Yeni İşletmemi Kuracaksınız İşte Fırsat 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı BEO GROUP ta
  İNCELEYİNİZ

  BEO PANEL Avustralya ‘ da

  BEO_Panel_logo

  BEO PANEL AVUSTRALYA ' DA 

  Uzunca yıllardır Avustralya WEXIA firması ile yapmış olduğumuz ticaret ortaklığa dönüştü.
  Türk markası BEO PANEL ismiyle artık  Walk-in Soğuk Hava Depolarımız Avustralya 'da hizmet sunacak.
  Her geçen gün Türkiye ve Türk Malı ürünlerimiz Uluslararası arenada hak ettiği yere ulaşmaktadır. Önemli olan yıllarca titizlikle üzerinde durmuş olduğumuz kalite den ödün vermeksizin imalata devam edebilmemiz bu sayede de sürekli tercih edilmeye devam edebilmemiz olmalıdır.
  Başlangıç olarak Soğuk Oda Panelleri ile  Avustralya pazarında olmamızın ardından SOĞUK HAVA DEPOLARI Ekipmanları ve Aksesuarlarımız ile de ticaret hacmimizi genişletmek Ülkemize Katma Değer Sağlamak İstemekteyiz.

  Kısaca Wexia : Wexia Avustralya ' da Endüstriyel Soğutma Sistemleri Projeleri gerçekleştiren Uluslararası bir çok markanın kendi Ülkesinde distribütörlüğünü yapan geçmişi 1990 lara uzanan bir firmadır.

  Hali hazırda bir çok Firmanın Soğutma Taahhüt Projelerini gerçekleştirmiştir. 05.01.2017 tarihi itibari ile Ülkemizden yapacakları İthalat Çözümlerini BEO GROUP firmamızla gerçekleştireceklerdir firmamız ile yapmış oldukları ticari ortaklıkla da özellikle Soğutma Teknolojisi Ürünleri Konusunda Uluslararası Piyasalarda üretim teknolojileri ve know-how sürecine hız vermeyi bu alanda Ülkemizde yatırımlar yapmayı planlamaktadırlar.

  455 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN