Bizden HaberlerblogSektörden Haberler

BEO GROUP / BEO SHOP ile e-ticaret imkanı

beo_eticaret_banner

"Evinizin ve İş yerinizin rahatlığında kolay , hesaplı ve güvenli alışveriş "

BEO GROUP , web sitesine entegre olarak hazırlamış olduğumuz e-ticaret sistemimizle evinizin ve işyerinizin rahatlığı ve konforunda " hesaplı , kolay , güvenli " alışveriş yapabilmeniz için oluşturduk.

Neden hesaplı ?  BEO GROUP  imalatını bizzat yapmış olduğumuz ürünlerimizin yanı sıra , İthalatçı , İmalatçı firmalarla aracısız olarak direk müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetleri sunmayı hedef aldık

Nasıl Kolay ? Sitemiz içerisinde gezinti yaparken beğenmiş olduğunuz bir ürünün altındaki satın al tuşuna basmak kadar kolay .

Nasıl Güvenli ? Bizim için her şeyden önce GÜVEN esasdır bu ilkeyle yola çıktığımızda bir çok ödeme sistemlerini inceledik bir çok firmayla görüşmeler yaptık . Tüm Banka Kredi Kartlarına 12 aya varan taksit imkanları yanı sıra COMODO SSL ve 10.000 USD e kadar garantili 256 bit , 3d secure ödeme alt yapısı ile oluşturduğumuz sitemizde aynı zamanda ödeme sayfası ara yüzü direkt BANKA SİSTEMİNE bağlı tamamıyla Banka Ekranı üzerinden alışveriş yapabileceğiniz PAYTR alt yapısı ile ve BDDK nın yayımlamış olduğu kanun çerçevesinde yetkili kılınmış kuruluş ile iş birliği sağladık . Sistemimizde Replica , taklit , garantisiz ve servis teşkilatı alt yapısı olmayan hiç bir firmanın ürünü satılmayacaktır.

Tüm ürünlerimiz % 100 Orjinal ürünlerden oluşup fatura ve garanti belgesi ile satışı yapılmaktadır.

Sitemizde satın almak istediğiniz ürünlerle ilgili bilgi almak için 7 / 24 Müşteri Hizmetlerimiz sizlere destek verecektir.

Mesai Saatleri içerisinde : +90 850 532 37 47 - 0224 249 16 06  numaralı hatlarımızdan  ve 7/24  +90 530 399 91 92 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Keyifli Alışverişler Dileriz.

BEO GROUP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.