Bizden Haberlerblog

BEO e-ticaret mağazamız açıldı

BEO E- Ticaret ;

Dünya çapında global ortamda marka olmuş bir çok firmadan direk İthalat , BEO Group Bilgi İşlem Departmanımızın tasarımı BEO ERP programımızla %0,000 Hata prensibi ile üretimin her anını barkodlama sistemi ile imalatını yaptığımız BEO markalı ürünlerimizle, Know How - ARGE - ÜRGE programları çerçevesinde fason imalat yaptırdığımız Değerli İş Ortaklarımızla ; en uygun fiyat politikası çerçevesinde " Çözüm Sunmaktayız ". Bu çerçeveden hareketle BEO GROUP bünyesinde faaliyet gösteren EGELİS MÜHENDİSLİK A.Ş. Şirketimizle " BEO ESTORE " endüstriyel online alışveriş sitemizi ticari hayata kazandırdık. 

Ürün Değil Çözüm Sunmak , Satışta Bitmeyen Ticaret ilkelerimizle 30 yıldır hizmet vermeye ilk günkü heyecanımızla devam etmekteyiz. 

Güncel Güvenlik Sertifikası COMODO SSL ile alt yapımızı güncelledik PAY TR firması ile yapmış olduğumuz anlaşma çerçevesinde de Tüm Banka Kartlarına 12 aya varan taksit imkanlarıyla ticaretinizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz

% 100 Müşteri Memnuniyeti çerçevesinde sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde İADE , DEĞİŞİM, GARANTİ süreçlerini en hızlı şekliyle çözmekteyiz. Müşteri Hizmetleri Birimimiz 0850 532 37 47 Canlı olarak her an hzimet vermektedir.

Perakende satışın yanı sıra PROFESYONEL Müşterilerimize de hizmet verebilmek satın alma süreçlerini hızlandırabilmek , en uygun ürünleri, en hesaplı fiyatlarla sunabilmek amaçlı BAYİ sistemini geliştirmekteyiz. 9400 kalem ürün ve her geçen gün artan ürün yelpazemizle Profesyonel İş Ortaklarımızın her an yanındayız.

BEO ŞİRKETLER GRUBU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.